Обяви

Физиотерапевти

  • REF: 14706022019MEDE
  • Държава: Германия
  • Позиция: физиотерапевти
  • Месторабота:

    Горна Бавария, близо до немско-швейцарска граница

Публикувана в Здравеопазане

Предлагаме работа за физиотерапевти в Германия на целогодишен договор.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимален опит като терапевт
  • Владеене на език
    • Немски на минимум В1 ниво, препоръчително В2
  • Основни отговорности
    • Работа с пациенти
    • Внимание в детайлите относно състоянието на пациентите
    • Точна комуникация
    • Добро отношение към пациентите и дисциплина
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - без признаване на дипломи от 1900 € бруто на месец, с признаване от 2500 € бруто в зависимост от вашите професионални познания и опит, можем да успеем да издействаме и по-висок таван, отделно възможни бонуси.
    • Осигуровки - да, стандартен пакет за Германия
    • Работни часове - около 40 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5 дни седмично
    • Отпуск - да
    • Настаняване - между 270 до 350 евро месечен наем
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Немски с ясно обозначен опит или образователен ценз като физиотерпевт и ведра снимка паспортен формат към нея
    • Дипломи преведени с апостил