Обяви

Детска медицинска сестра за Неонатология

  • REF: 16614022019MEDDE
  • Държава: Германия
  • Позиция: медицински сестри-неонатология
  • Месторабота:

    Северна Бавария

Публикувана в Здравеопазане

Детска медицинска сестра за работа в Германия Неонатология –отделение за преждевременно родени.

  • Изисквания за длъжността
    • Кандидата трябва да е дипломиран
    • Умение за работа в екип
    • Предишен опит минимум 6 месеца
  • Владеене на език
    • Немски на В2 ниво
  • Основни отговорности
    • Работа в съответното отделение
    • Работа в екип
    • Работа на смени
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Първоначална заплата без признаване на дипломите от 2350,00€ плюс надбавки, плюс 13-та заплата. След признаване от 2896,00 € плюс надбавки, плюс 13-та заплата
    • Осигуровки - да, Немски
    • Работни часове - около 40 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5 дни седмично
    • Отпуск - с натрупване
    • Настаняване - около 300 евро месечен наем, апартамент
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Немски със снимка паспортен формат
    • Дипломи, преведени на Немски с апостил