Обяви

Главен барман / Chef de Bar

  • REF: 17316022018BARDE
  • Държава: Германия
  • Позиция: Главен барман
  • Месторабота:

    Германия

Търсим главен барман за работа в хотел в Германия. Добро заплащане, облекчени квартирни условия, Немски трудов договор.

  • Изисквания за длъжността
    • Опит като главен барман
    • Умение за правене на коктейли
    • Умение за обучение на кадри
    • Умение за обновяване на меню
  • Владеене на език
    • Немски на минимум В1 ниво, по възможност В2 ниво
  • Основни отговорности
    • Обучение на младши кадри
    • Приемане и сдаване на поръчки
    • Работа с клиенти и касов апарат
    • Работа в екип
    • Изготвяне на промоции
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 2 000 евро брутна заплата, при силен опит е възможно да издействаме и по-висока заплата
    • Осигуровки - Да
    • Работни часове - на ден: 8,5 часа, 9,0 часа, като има 0,5 почивка, 40, до 42,50 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5 до 6 дни седмично
    • Униформa: бяла риза, черен панталон, черни обувки. Елек е от работодателя
    • Отпуск - Да
    • Настаняване - осигурена стая за срок от 6 месеца, след това вие си осигурявате самостоятелна квартира
    • Храна - по време на смяна
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Немски с точно описан опит като главен барман и ведра снима паспортен формат
    • Преведени сертификати на Немски като барман
    • Препоръки на Немски (ако има такива са плюс, но не задължителни)
Още в тази категория: « Сервитьор/ки Камериерка »