Обяви

работници на поточна линия

  • REF: 19082018ГЕФ3
  • Държава: Германия
  • Позиция: работници на поточна линия
  • Месторабота:

    Bad Schwartau и още два района

Предлагаме работа за работници в пакетаж на зърнени снаксове, мюсли храни и конфитюри в заводи от типа на "Корни" в Германия. Ако немският ви е слаб, тези позиции са идеални за стратиране.

    • Минимален опит оф фабрики в пакетажа -2 месеца е достатъчен
    • Сериозно отношение и дисциплина
    • Желание за работа
    • Шофьорската книжка е плюс
  • Владеене на език
    • Немски на А1 ниво (минимален немски език)
  • Основни отговорности
    • Въвеждане на машините и екипировката  в експлоатация чрез дисплей
    • Конфитюрите и зърнените  бар храни и добавки, Корни  и пр. трябва да бъдат опаковани по зададените указания и стандарти
    • Старание
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане -13 € по време на обучението, а след това заплата може да се покачи според  представянето ви при изпълнението  на работните ангажименти.
    • Добавки-за нощен труд -25%, за работа в неделя- 50%, за работа на празник-100%
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 140 - 165 часа месечно
    • Работни дни седмично - 5
    • Смени- само една/ дневна/ от 6.00 часа до 14.00/15.00 часа
    • Отпуск -24 дни годишен отпуск
    • Настаняване - ще бъде осигурено. Около 270-300 евро месечен наем
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети - пемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с описан трудов опит и снимка паспортен формат
Още в тази категория: « мотокарист ВОДАЧ НА ЕЛЕКТРОКАР »