Обяви

работа в старчески дом

  • REF: 10092018Г1
  • Държава: Германия
  • Позиция: социални асистенти и санитари
  • Месторабота:

    Kahl am Main

Работа в резиденция за пенсионери тип старчески дом. Предисловие от работодателя: "Ние сме един стар утвърден санаториум и старчески дом с 93 места, включващи разпръснати краткосрочни грижи. Сградата е разделена на три жилищни зони, които се различават по цвят. Това прави ориентацията за жителите ни по-лесна. Къщата е без бариери, а асансьорът свързва различните етажи, а жителите имат възможност да стигнат до вътрешния двор и залата ни за културни мероприятия.
Като частна къща ние сме признати от всички медицински и здравно-осигурителни компании, както и от социалните служби. При редовните споразумения се ангажираме с принципи за качество, които отговарят не само на легитимните, но и на всички други изисквания. Ние непрекъснато си поставяме нови цели, за да гарантираме по-нататъшното ни развитие. Ние квалифицираме нашия персонал за различни теми във вътрешни и външни курсове за обучение.
Околната среда
В непосредствена близост има спирка на наземната железница, която минава от Ханау Централна Гара/ Hanau Hauptbahnhof през Алценау Alzenau до Шьолкриппен/Schöllkrippen. Жп гарата на Kahl е само на 10 минути пеша. На пешеходно разстояние е до аптека, магазин за хранителни стоки и фризьорски салон. Директно в къщата има "Бистро до пясъчната мелница", в което по обяд се предлага блок маса за обяд.
В община Kahl ще откриете многобройни специализирани магазини, ресторанти и кафенета, както и почти всички възможни доставчици на услуги като лекари, адвокати, пощи, банки и др. Тестовете за оценка на знанията се провеждат в Нюрнберг!!!"

  • Изисквания за длъжността
    • Кандидатите трябва да са навършили 25 години
    • да имат както практика така и поне 2 години трудов стаж.
    • Сериозно отношение и дисциплина
    • Внимание в детайлите и нуждите на хората
  • Владеене на език
    • говоримо и писмено немски език B1 / B2
  • Основни отговорности
    • Обгрижване на хората на смени
    • Работа в екип и самостоятелно
    • Внимание с иднивидуалните нужди на пациентите
    • Минаваме през обучения
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Брутната заплата е до 1900 евро до признаването на вашите дипломи. След признаването, брутните увеличения достигат до 2500,00 - 2,700 евро за 40-часова седмица, ако сте здравен кадър.
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 40
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - да, стандартен
    • Настаняване - осигурено е първоначлно, включително консумативи и  отопление от около 300,00-350,00 €. месечно, в последствие съдействие за самостоателна квартира,
    • Храна - очаква се да има по време на смяна
    • При обучение се поемат пътните разходи (до 100, максимум 150 €),както и храната и престоя
    • БЕЗ такси към нас - Ай Би Ай
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски и снимка паспортен формат
    • Здравни дипломи с апостил, ако има такива