Обяви

шлосер

  • REF: 05102018АВШЛ1
  • Държава: Австрия
  • Позиция: шлосер
  • Месторабота:

    Тирол, очакваме места и за други градове

Предлагаме работа като шлосер в Австрия на австрийски трудов договор. Работата е с метални конструкции. Ще потърсим за вас, без никакво задължение от Ваша страна,според Вашата квалификация и трудов опит - възможно най-доброто предложение.Ако забележите някаква нередност в обявите ни, не се притеснявайте да ни уведомите, за да направим нужната справка и да я изчистим.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 2 г. опит като шлосер
    • Умение да заварявате MAG и монтирате  според детайли по чертеж
    • Сериозно отношение
  • Владеене на език
    • Немски на А2 работно ниво
  • Основни отговорности
    • Работа на метални конструкции
    • Работа с чертежи
    • МАГ спойки
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 11,36 евро на час бруто, 26,40 евро дневни
    • Осигуровки - на Австрийски договор
    • Работни часове - 38.5 часа на седмица, дневна смяна и възможност за извънреден труд с 50% допълнителни към основна ставка.
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - стандартен по австрийски договор
    • Настаняване - съдействие с такова, но се плаща от надбавките, които са в размер на 26,40 евро дневно
    • Храна - от надбавките
    • Самолетни билети или транспорт до Тирол - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с ясно описан опит като шлосер и снимка паспортен формат