Обяви

автобояджия

  • REF: АВтоБОК2
  • Държава: Великобритания
  • Позиция: автобояджия
  • Месторабота:
    • район Девън

Предлагаме добре платена работа в новосъздадена работилница за боядисване на превозни средства във Великобритания. Добро стартово заплащане, възможност за развитие.

  • Изисквания за длъжността
    • Предишен бояджийски опит с автомобили

    • Минимален опит от две години в подобна работа

    • Самомотивиран и способен да работи с минимален надзор професионалист

    • Умение за фокусирано внимание към детайлите

    • Умение да изпълнят всички задачи по договорени срокове

    • умение за  боядисване и довършване на боя по автомобилите

  • Владеене на език
    • Английски на поне А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Автомобилно пребоядисване на модерни и класически автомобили от висок клас
    • Цялостно  шлайфане и запълване
    • Изравняване грунд и грундиращи панели, готови за боядисване
    • Работа по панела
    • Други  задължения, ако е необходимо
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - £ 11 до £ 14 бруто на час според опита ви
    • Осигуровки - приспадане - стандартен данък и осигуровки за Великобритания
    • Работни часове - 45 възможност за допълнителни часове
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - 28 дни платенгодишен отпуск
    • Настаняване - около 80 паунда на седмица на седмица, включително и някои консумативи
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети и транспорт до Великобритания - поема се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски с ясно и добре описан опит като автобояджия и снимка паспортен формат

Още в тази категория: « механик камиони Автомеханик »