Обяви

ел техници швейцария

  • REF: ШВЕЙ10
  • Държава: Швейцария
  • Позиция: ел. техници
  • Месторабота:

    немската част на Швейцария

  • Тип заетост: Целогодишна
Публикувана в Инсталации и Поддръжка

Допълнителна информация

Търсим ел. техници за работа в Швейцария. Нужен е ненмски на поне основно ниво. Офертата е БЕЗ КОМИСИОН ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА към нас! Единственото, което изискваме е сериозно отношение. Обектите са в немската част на Швейцария. Стартиране след края на Януари 2020.

  • Изисквания за длъжността
    • минимум 2г. предишен опит

    • по възможност електро техническо образование

    • умение за работа както самостоятелно, така и в екип

    • умение да боравите и с чертеж, при нужда

    • шофьорската книжка е голямо предимство

  • Владеене на език
    •  немски на А2 стартово ниво

    • добрия немски е сериозно предимство

  • Основни отговорности
    • 1. Извършва подготвителни операции и монтаж на различни електрически инсталации. Следи за изправността, профилактиката и ремонта на електрическите мрежи, машини и съоръжения в сградите на работодателя.Трудови задачи и задължения, характеризиращи описанието на длъжността:

    • 2. Извършва монтаж и свързване на различни електрически табла;

    • 3. Извършва монтаж на елементите на електрообзавеждането или електро задвижването на производствени схеми;

    • 4. Следи за изправността на електрическите мрежи ,машини и съоръжения и определя необходимостта от ремонт.

    • 5. Прави профилактични проверка на техническото състояние на електрическите мрежи, машини и съоръжения.

    • 6. Извършва необходимият ремонт на електрическите мрежи, машини и съоръжения и отстранява технически повреди;

    • 7. Следи за правното прилагане на правилата за заземителните и гръмоотводните инсталации.

    • 8. Следи за изправността на измервателната техника .

    • 9. При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжността.

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - 30 до 35 франка бруто на час

    • Заплаща се седмично аванс от 70% от брутната заплата за работната седмица.След получаването на всички часове за месеца, се създава опис на отработеното и се приспадат всички социални удръжки. Сумата, останала след това отчисление, се дава - изплаща на служителя
    • Осигуровки - на швейцарски договор

    • Работни часове - минимум 39 седмично, възможни допълнителни

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск - да, според типа договор

    • Настаняване - 650 до 800 франка месечно

    • Храна - не е осигурена

    • Самолетни билети или транспорт до Швейцария - единствният ви предварителен разход

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с описан опит като ел. техник и снимка паспортен формат прикачена към нея

Кандидатствай

Този сайт използва бисквитки.