Обяви

Монтажник на отоплителни инсталации

  • REF: ШВЕЙ14
  • Държава: Швейцария
  • Позиция: Монтажник на отоплителни инсталации
  • Месторабота:

    немската част на Швейцария

  • Тип заетост: Целогодишна
Публикувана в Инсталации и Поддръжка

Допълнителна информация

Предлагаме работа на mонтажник на отоплителни инсталациии за работа в Швейцария. Нужен е немски на поне основно ниво. Офертата е БЕЗ КОМИСИОН ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА към нас! Единственото, което изискваме е сериозно отношение. Обектите са в немската част на Швейцария. Стартиране след края на Януари 2020.

  • Изисквания за длъжността
    • минимум 2г. предишен опит

    • по възможност техническо образование

    • умение за работа както самостоятелно, така и в екип

    • умение да боравите и с чертеж, при нужда

    • шофьорската книжка е голямо предимство

  • Владеене на език
    •  немски на основно, стартово ниво

    • добрия немски е сериозно предимство

  • Основни отговорности
    •  инсталация, поддръжка, сервиз

    • работа и вън и вътре

    • ремонт подмяна на части и отоплителна екипировка

    • работа със схеми

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - 30 до 35 франка бруто на час

    • Осигуровки - на швейцарски договор, oтчисленията за социално осигуряване от брутната заплата през първите три месеца възлизат на 16%. От 4-ия месец на заетост BVG се добавя в зависимост от възрастта и по този начин удръжките могат да нараснат до 22%.

    • Заплаща се седмично аванс от 70% от брутната заплата за работната седмица.След получаването на всички часове за месеца, се създава опис на отработеното и се приспадат всички социални удръжки. Сумата, останала след това отчисление, се дава - изплаща на служителя

    • Работни часове - минимум 39 седмично, възможни допълнителни

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск - да, според типа договор

    • Настаняване - 650 до 800 франка месечно

    • Храна - не е осигурена

    • Самолетни билети или транспорт до Швейцария - единствният ви предварителен разход

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография по възможност на немски с описан опит като монтажник на отоплителни инсталации с прикачена снимка паспортен формат

Кандидатствай

Този сайт използва бисквитки.