Обяви

индустриални механици

  • REF: ХУ2
  • Държава: Германия
  • Позиция: индустриални механици
  • Месторабота:

    Основно Бавария, Хамбург и Баден Вюртенберг

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: ХУ2

Предлагаме работа за индустриални механици в Германия, основно в район Бавария, Хамбург и Баден Вюртенберг. Услугите ни са БЕЗ КОМИСИОН към Вас, търсещите работа под каквато и да е форма!

  • Изисквания за длъжността
    •  Завършено образование в специалност механика
      опит

    • Мотивация за работа

    • Умение за работа както самостоятелно, така и в екип

  • Владеене на език
    • Владеене на Немски език - ниво А2/Б1, работно ниво, 3+
  • Основни отговорности
    • сглобяване на механични компоненти според чертежа - схемата
    • механична конструкция на машини и съоръжения
    • монтаж на различни производствени компоненти
    • поддръжка и ремонт на производствените съоръжения
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 12,42 € бруто / час + 40 € нето / ден добавки
    • Осигуровки - Осигуровки - на немски трудов договор, с пенсионни и здравни осигуровки по немското законодателство
    • Работни часове - 42 седмично, възможни допълнителни с добавен бонус
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - да, с натрупване според типа договор
    • Настаняване - около 400 евро месечно, изплаща се от дневните 40 евро
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети - Самолетни билети или транспорт до Германия - не са осигурени
    • Офертата е БЕЗ КОМИСИОН

  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на немски език, с ясно описан опит като индустриален механик /техник, със снимка паспортен формат прикачена към нея. При затруднения с изготвянето на сивито, можете да се обърнете към нас

    • Сертификати или дипломи за механик