Обяви

чистачи финландия

  • REF: ФИНСС2205
  • Държава: Финландия
  • Позиция: чистачи в супермаркети
  • Месторабота:

    Турку, Уусикаупунки и околоности

  • Тип заетост: Целогодишна

Допълнителна информация

Предлагаме работа за  чистачи в хранителни магазини ( тип супермаркет) във Финландия. Бърз резултат при кандидатсване. БЕЗ КОМИСИОН.

  • Изисквания за длъжността
    • Чисто съдебно минало
    • Добро здраве
    • Сериозно и лоялно отношение
    • Шофьорска книжка
    • Минмален опит кати чистач
  • Владеене на език
    • английски език на работно ниво
  • Основни отговорности
    • Измиване на посудата, в която е готвено и в която се продава храна на топла витрина.
    • Измиване на помещенията и машините, в които е подготвена храната за топлата витрина (професионални машини за мелене на кайма, грил, машини за транжиране на месо и подобни)
      Почистване на помещенията за почивка и преобличане на персонала (тоалетни, мивки, подове, зареждане на диспенсъри за хартия)
    • Почистване и дезинфекциране на витрините, в които е продавана храната. както и почистване на стъклата им.
    • Почистване на търговската зала с машина за под, обгрижване на касовото пространство и антрето.
    • Изхвърляне на отпадъците от всички помещения в магазина.
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане – 9,80€ / час за първите шест месеца. След шестия месец 10,80€ / час. Вечерният труд и в двата случая се заплаща по още 0,72€ / час.

    • Пробен период – шест месеца.

    • Осигуровки – по местен закон.

    • Работни часове – между 36 и 42 часа седмично, в зависимост от възложения обект.

    • Работни дни седмично - 6

    • Отпуск – да

    • Настаняване – малък апартамент

    • Наем – 400, 540 или 700 € на месец, в зависимост от размера на жилището и града.
      В цените е включна вода.

    • Електричество според потреблението.

    • Без нужда от предплата. Първият наем се удържа след получаването на първата заплата.

    • Осигурен транспорт от и до работа – При възможност за градски транспорт се осигурява автобусна карта.

    • При необходимост от предвижване с автомобил, има възможност да бъде предоставен такъв, като горивото е за сметка на работника.

    • Самолетни билети до Финландия  - за сметка на работника.

    • -Съдействие при получаването на нужните за работа документи.

    • -Обучение за работата

    • -Заплатата се изплаща между 5то и 10то число, веднъж месечно.

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на по възможност английски със снимка паспортен формат
Още в тази категория: « професионални чистачи

Кандидатствай

Този сайт използва бисквитки.