Обяви

складов сътрудник/градски куриер

  • REF: ПО10620
  • Държава: България
  • Позиция: складов сътрудник/градски куриер
  • Месторабота:
    • София
  • Тип заетост: Целогодишна

Допълнителна информация

Предлагаме работа в склад, в куриерска фирма в София. Бърз старт, ясни условия.

  • Изисквания за длъжността
    • Чисто съдебно минало
    • Добро здраве
    • Сериозно и лоялно отношение
    • Шофьорска книжка
  • Владеене на език
    • английски език на средно писмено ниво е предимство
  • Основни отговорности
    • Изпълнява функции на градски куриер, свързани със събиране на пратки от определн брой бизнес клиенти
    • Участва в процеса на обработка и експедиране на събраните пратки
    • Търси своевременно решение за възникнали проблеми в процеса на работа във връзка с изпълнението на преките си задачи
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Почивни дни Събота / Неделя
    • Работни дни 5
    • Отпуск - Да
    • Почива ли се на български национaлни празници? да
    • Почива ли се на чужди национални празници? не
    • Заплащане ( нето ) 900 на месец- След изпитателен срок (нето) 1000
    • Големина на отдела ( брой служители ) 9
    • Вид на договора Трудов договор
    • Времетраене на изпитателния срок; в полза на -  6м
    • Период на въвеждащо наблюдение 10 работни дни
    • Какви резултати очакваме след въвеждащото обучение - Изпълнение на базовите задачи с минамален брой грешки/ бързината не е от такова значение, спазване на срокове, пунктоалност
  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография със снимка
    • Свидетелство за съдимост и шофьорска книжка
Още в тази категория: « Куриери шофьори и мотокаристи »

Кандидатствай

Този сайт използва бисквитки.