Обяви

хотелски персонал за малък хотел

  • REF: ВЕГЛ106
  • Държава: Великобритания
  • Позиция: хотелски персонал за малък хотел
  • Месторабота:

    района на Ливърпул

  • Тип заетост: Целогодишна

Допълнителна информация

Предлагаме работа за помощник готвач, камериерка и общи помощник малък хотел в района на Ливърпул, Великобритания. Може и двойка или семейство. Работим с хотела от 2 години.

  • Изисквания за длъжността
    • минимум 1 година опит като камериер/ка, кухненски помощник,  или помощник готвач
    • умение за работа в екип и самостоятелно
    • готовност да работите в други отедели, ако заетостта спадне
  • Владеене на език
    • Английски на базисно ниво за работа в кухнята е задължителен, в камериерският е от голям плюс, но може да се направи компромис според кандидатурата.
  • Основни отговорности
    • работа в кухнята - кухненски помощник
    • работа в кухнята като правене на заготовките -  помощник готвач
    • почистване на общи части и стаи - камериер/ка
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 8,72 лири бруто на час
    • Британски Осигуровки
    • Работни часове - минимум 38 седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - да
    • Настаняване - около 70 лири седмично
    • Храна - по време на смяна
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на англииски с ясно описан опит от хотелиерство и снимка паспортен формат към нея.
Още в тази категория: « сушист работници бърза закуска »

Кандидатствай

Този сайт използва бисквитки.