Обяви

шофьор на камион с опит в дърводелството

  • REF: ХУШГЕ0714
  • Държава: Германия
  • Позиция: шофьор на камион с опит в дърводелството
  • Месторабота:

    основно Бавария район, Altöttingen

Ай Би Ай Ко ЕООД с безсрочно удостоверение за извършване на посредническа дейност в чужбина номер 1767 предлага работа за шофьор на камион с опит в дърводелството за работа в Германия на немски договор БЕЗ КОМИСИОН.

  • Изисквания за длъжността
    • опит при управление на камион
    • шофьорска книжка C категория
    • опит в сглобяване и демонтаж на мебелни елементи
    • опит в сглобяване на прозорци и врати
  • Владеене на език
    • Немски на комуникационно ниво
  • Основни отговорности
    • управление на камион C категория
    • сглобяване и демонтаж на мебелни елементи
    • сглобяване на прозорци и врати
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 11,00 € бруто / час, плюс добавки 50 € нето / ден; Заплата при 168 ч. / 22 работни дни приблизително 2300 € нето месечно
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - около 39 седмично
    • Работни дни седмично - 5
    •  Отпуск - да, с натрупване според типа договор

    • Настаняване - около 400 евро месечно, изплаща се от дневните 40 евро, можете да си търсите вариант за настаняване и самостоятелно.

    • Храна - не е осигурена. може да се закупува от дневните добавки

    • Самолетни билети или друга форма на транспорт до Германия - разход за кандидата

    • Бонусната система за служителите на работодателя включва следните точки:
      1) Допълнителен бонус след
      3 месеца отработени - 25 €
      Работил 6 месеца - 50 €
      Работил 12 месеца - 100 €
      2) Служителите без медицински отпуск в рамките на първите 6 месеца след започване на работа получават допълнително 150 евро .
      3) Разписки за гориво (еднократно, след представяне на оригиналния фактура за гориво)
      50 евро след 4 седмици от подписването на договора
      4) Наемане на нови служители:
      Ако служители от Humanus препоръчват на колегите си , бонус в размер на 200 евро се изплаща, след като препоръчаният служител е нает и работи поне 4 седмици.
      Изплащането на възнаграждения винаги се начислява към заплатата на 15-то число на следващия месец.
  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на немски език или линкд ин на немски, с ясно описан съответстващ опит със снимка паспортен формат прикачена към нея.

    • Сертификати, препоръки или дипломи, свързани с естеството на работата, ако има такива