Обяви

шивач/ки

  • REF: ШИГЕ0713
  • Държава: Германия
  • Позиция: шивач/ки
  • Месторабота:

    предимно Бавария

Предлагаме работа за шивачи, може и без немски за работа при наш партньор в Германия, немски трудов договор, бърз резултат при кандидатстване, нужна е само биография на немски. БЕЗ КОМИСИОН. Компанията се занимава с производство за корабно обзавеждане и индустрия (текстил), включително матраци.

    • Необходим е опит като шивачка поне 1 година и желание да се развивате и учите на нови неща, свързани с шиене.
  • Владеене на език
    • Не е необходим чужд език, но е предимство.
  • Основни отговорности
    •  шиене
    • конструиране и ремонт
    • 1. Работа на шивачна машина – 80 %,. Например шиене на обвивката на матраците, с различна големина и материали.
    • 2. Работа на ръка – 20 % (ватиране с капси).
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 9,35€ на час.Ако се изпълнява нормата и се развиват познанията по немски език, ще се добавя по 20 % към часовата ставка
    • Осигуровки - на немски договор
    • Немски трудов договор - Ще бъде предоставен преди заминаване
    • Работни часове - 40 седмично, до 9 часа на ден, възможни смени Събота сутрин, които се заплащат към работника
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - стандартен
    • Информация за униформата - Ще бъде предоставена, но ако кандидатката желае, може да донесе собствена.
    • Настаняване - Да
    • Наем за квартирата - 200 евро на човек. Вид на стаята, 40-50 кв.м жилище с градина и безплатен интернет; Колко отдалечена квартирата
      1 км, може да се предостави колело безплатно
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети или транспорт до Германия - за сметка на кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски със снимка паспортен формат