Обяви

Зидари, фаянсаджии, майстори гипсокартон

  • REF: СТРЖПГЕ1
  • Държава: Германия
  • Позиция: Зидари, фаянсаджии, майстори гипсокартон
  • Месторабота:

    предимно Бавария, възможни други райони

Предлагаме работа на зидари, фаянсаджии, майстори гипсокартон предимно в район Бавария, възможни и други райони на Германия.

  • Изисквания за длъжността
    • минимум 5 години опит
    • кандиатите с автомобил са с предимство
    • Немски говоримо (1 да говори добре език, 2-3 работника може и без език, но да сте обща група)
  • Основни отговорности
    • Работа зидария
    • Работа фаянс, плочки
    • Работа гипсокартон
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 14,50 € бруто на час основна заплата; 24-28 евро дневни на работен ден
    • Пътни към вкъщи 0,30 € на километър, например на 1000 км – 300 евро компенсаторни
    • Добавки - Понеделник / Петък 14 евро на ден, но може да се увеличат до 28 евро на ден
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 40-45 седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - да, стандартен
    • Настаняване - плаща се от добавките
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билетиили транспорт до Германия - единствения ви разход

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с уточнен строителен опит и снимка паспортен формат на мейла ни, или използвайте бутона "кандидатсвай" по-долу под обявата.