Обяви

индустриални ел техници

  • REF: ELDEHU08
  • Държава: Германия
  • Позиция: индустриални ел техници
  • Месторабота:

    Бавария, Хамбург и Баден Вюртенберг и други райони

Публикувана в Инсталации и Поддръжка

Предлагаме работа за електротехници в Германия, основно в район Бавария, Хамбург и Баден Вюртенберг. Услугите ни са БЕЗ КОМИСИОН към Вас, търсещите работа под каквато и да е форма!

  • Изисквания за длъжността
    •  Завършено образование в специалност Електротехника

    • минимум 6 месеца опит като електро техник

    • Мотивация за работа

    • Умение за работа както самостоятелно, така и в екип

  • Владеене на език
    • Владеене на Немски език - минимум А2 ниво
  • Основни отговорности
    •  Окабеляване на ел. табла за управление съгласно E план и механично сглобяване на компоненти според чертежа (схемата)

    • Изграждане на инсталации

    • Ремонт и поддръжка

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - на 168 часа/месец 22 дни в месеца, около 2490 € на месец нето, в зависимост от данъчна категория, възможни допълнителни бонуси

    • надбавки
    • Осигуровки - на немски трудов договор, с пенсионни и здравни осигуровки по немското законодателство
    • Работни часове - 42 седмично; възможни допълнителни; Извънредните часове се заплащат с 25 % надбавка

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск - да, с натрупване според типа договор

    • Настаняване - 400-450 евро месечно

    • Храна - не е осигурена, но може да ползвате остатъка от надбавките

    • Самолетни билети или транспорт до Германия - не са осигурени

    • Офертата е БЕЗ КОМИСИОН към нас под НИКАКВА ФОРМА

  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на немски с ясно описан опит като ел. техник, със снимка паспортен формат прикачена към нея. При затруднения с изготвянето на сивито, можете да се обърнете към нас

    • Сертификати или дипломи за електротехнически профил