Обяви

помощници в строителството

  • REF: ZPSW109
  • Държава: Швейцария
  • Позиция: помощници в строителството
  • Месторабота:
    • кантон Цюрих
  • Тип заетост: Целогодишна

Допълнителна информация

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за извършване на посредническа дейност издадено от МТСП под номер 1767 предлага работа на строителни работници, помощници в строителството. Имаме около 10 работни места. Едина на трима трябва да владее немски на работно ниво.

  • Изисквания за длъжността
    •  минимум година и половина предишен опит в съответната област

    • сериозно отношение

    • внимание в детайлите

  • Владеене на език
    • един на трима трябва да владее немски на работно ниво
  • Основни отговорности
    •  работа на строеж

    • работа на проект

    • работа в екип и самостоятелно

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 4250 CHF
    • 13 та заплата
    • Осигуровки - Осигуровки - на швейцарски договор
    • Работни часове - 39 седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - Да, 4-5 седмици платен отпуск
    • Настаняване - около 500 CHF на месец
    • Храна - не е осигурена, 12 франка на смяна се дават за храна от работодателя
    • Самолетни билети или транспорт до Швейцария - поема се от работника

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с описан строителен опит със снимка паспортен формат. Ползвайте бутона "кандидатствай", или изпратете биография на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Кандидатствай

Този сайт използва бисквитки.