Обяви

Майстори смяна гуми

  • REF: ГУХ1
  • Държава: Холандия
  • Позиция: Майстори смяна гуми
  • Месторабота:

    Айнховен и др

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: ГУХ1

Ай Би Ай Ко с удостоверение за изръшване на трудово посредническа дейност номер 1767 предлагаме работа на майстори смяна на гуми в Нидерландия / Холандия БЕЗ КОМИСИОН. Нужно е да сте екип от двама и да имате автомобил.

  • Изисквания за длъжността
    • Предишен опит
    • Сериозно отношение към поръчките
  • Владеене на език
    • Английски на А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Смяна на гуми
    • Диагноза
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплата от 525,00 € до 570,00 € нетно на седмица

    • Осигуровки - колективни Нидерландски договори с ABU и NBBU за временно наети служители

    • Работни часове - 40 седмично, възможни допълнителни

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск -20 дни

    • Безплатно настаняване, по стандарти съобразени с нидерландското законодателство (SNF сертификат)

    • Инструменти

    • Храна - не е осигурена

    • Транспорт до Холандия - поема се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография по възможност ан английски с ясно описан съответен опит и снимка паспортен формат
Още в тази категория: « Автомеханик