Обяви

Хотелски персонал

  • REF: 221НО
  • Държава: Норвегия
  • Позиция: хотелски персонал
  • Месторабота:

    Два малки града на около 4 часа път от Осло

  • Тип заетост: Сезонна

Допълнителна информация

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина номер 1767 предлага работа за цялостен хотелски персонал, може и двойки 0сервитьор/ки и камериер/ки и готвач/ки, портиер/ки, с добър английски за работа в хотел в Норвегия сезон 2022 за работа в Норвегия - заетост на пълно работно време, младежка програма.

Имаме позиции за рецепционисти с норвежки или шведски на добро заплащане.

Работодателите са с доказана коректност. Имаме изготвени книжки с информация за локациите, хотелите и информация за битовите условия, които можем да споделим при кандидатстване. Книжките са изготвени от нас. Съдействаме с пътен план и други, улесняващи пътуването екстри.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум година хотелиерски опит като сервотьор блок маса и/или камериер
    • Желание за работа в екип
    • Дисциплина и сериозно отношение към работата
  • Владеене на език
    • Английски на добро ниво е задължителен
  • Основни отговорности

    В ресторанта:

    •  Подреждане  и отсервиране от масите, сервиране на напитки, понякога храна, работата е на бюфет и рядко а ла карт.
    • Настаняване и обгрижване на гостите
    • Почистване на района на ресторанта

    Камериерски отдел

    • Почистване на стои и общи помещения
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - около 195-199 крони на час за камериер/ки, портиер/ки и сервитьор/ки
    • Рецепционисти с норвежки или шведски - около 30 000 крони на месец основна заплата
    • Готвачи- 200 до 215 крони на час според опит и език
    • Осигуровки - на Норвежки договор
    • Работни часове - минимум 35 до 45 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5 дни седмично
    • Отпуск - с натрупване
    • Настаняване - около 3500  до 5000 крони на месец, удържа се от заплатата
    • Храна - около 250 евро - 2000-3000 крони на месец, удържа се от заплата
    • Самолетни билети - разход на кандидата (има ваирант за съдействое при крайна нужда)

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Английски с описан опит за едната от двете зададени позиции
    • Препоръка на Английски език би била от плюс, но не е задължителна

Кандидатствай

Този сайт използва бисквитки.