Обяви

ШИВАЧ/КИ БЕЗ НЕМСКИ

  • REF: TADEHU1
  • Държава: Германия
  • Позиция: шивач/ки без немски
  • Месторабота:

    Sonnefeld

  • Тип заетост: Целогодишна

Допълнителна информация

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение номер 1767 за извършване на трудово-посредническа дейност в чужбина и речни кораби предлага работа на шивачи и шивачки  в Германия на немски трудов договор. БЕЗ КОМИСИОН към търсещите работа лица. Работодателят е наш партньор, с който работим от 2018 и с доказана, и гарнатирана коректност.

  • Изисквания за длъжността

    Нужно е да притежавате следните умения и минимум 6 месеца опит като шивачи:

    • Шиене с флийс/изкуствен пух и вата материали
    • Създаване/вшиване на декоративни ленти
    • Шиене с краче за вложка/кедър/паспел
    • Поставяне на ципове
    • Декоративни шевове с топ шевове
    • Опит с шевни машини за троен шев/с троѝно подаване
    • Внимание в детайлите
    • Сериозно отношение
    • Притежанието на личен автомобил е силно препоръчително
    • Банкова сметка в евро
  • Владеене на език
    • не е задължително владеене на немски, основен английски е предимство, но не задължителен
  • Основни отговорности
    • Работи се в екип
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - около 2000 евро нето месечно+ 25% надбавка за извънреден труд. Препоръчително е да имате открита банкова сметка в евро, по която да могат да ви превеждат заплатата. При липса на такава, може да се изкара на място, но поради пандемията е възможно леко забавяне.
    • Осигуровки - на немски трудов договор
    • Работни часове - 168 месечно
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - около 24-25 дни платен годишен отпуск
    • Настаняване - оисгурено, заплаща се около 400 евро месечно или до 450 евро при самостоятелна стая/студио
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети или транспорт до Германия - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография по възмосност на немски, английски или в краен случай на български с ясно описан опит като шивач. чрез бутона за кандидатстване, или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
Още в тази категория: « шивачи / плетачи

Кандидатствай

Този сайт използва бисквитки.