Обяви

Сушист Норвегия

  • REF: SUNO1BG
  • Държава: Норвегия
  • Позиция: Сушист Норвегия
  • Тип заетост: Сезонна

Допълнителна информация

Чрез нашата помощ ще имате лесен достъп до страхотни и добре платени кулинарни работни позиции в хотели и ресторанти в Норвегия. От по-малки села до планински курорти, от градове до морски ресторанти – нашият партньор е една от най-големите организации за сезонна работа за готвачи в Норвегия. Получавате възможност да се срещнете и работите заедно с норвежци и други интересни хора от цял ​​свят. Работи за приготвяне на суши за гости на ресторанта, както и за вкъщи. Предлага се и стандартна а-ла-карт храна в ресторанта и ако притежавате кулинарен а ла карт опит може да работите допълнителни часове, но търсим майстор суши на пълен работен ден. Ресторантът разполага с прибл. 50 места плюс вземане и нивото на качество на храната се състои в стандартни ястия, а не гурме. Основните ястия са от риба като пържен камбала, пържоли от антрекот, еленско филе и също наистина добър бургер и лазаня. Те също така предлагат понякога шведска маса и по-традиционни норвежки курсове. Обикновено в кухнята работят 2-ма готвачи и работното време е от 12 до 21.00 часа и всеки втори уикенд. Главният готвач е жена и говори руски. Суши готвачът трябва да има опит в сушито и да говори руски или английски.
Срок на договора ASAP – 3 месеца или дори повече

  • Изисквания за длъжността
    • Очакваме от кандидата да бъде инициативен, независим, ангажиран и позитивен член на екипа, фокусиран върху качеството, с добра дисциплина и здравословен начин на живот.
    • Минимум 9 месеца опит като суши готвач
    • Кулинарен опит
  • Владеене на език
    • Английски Б1
    • Или Руски минимум Б1 ниво с основен английски
  • Основни отговорности
    • Приготвяне на заготовки
    • Подреждане и оргганизиране на работната станция
    • Готвене на суши по меню
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплата - 207,23 NOK /час, същото заплащане за допълнителни часове, които не са извънреден труд
    • Timebank: Не
    • Стандартен данък/Осигуровки
    • Работно време на седмица - 37 - 154 часа на месец
    • Работни дни в седмицата - 5
    • Платен отпуск с натрупване
    • Добавки за вечер, уикенди и нощи.
    • Допълнителните часове се основават на доброволно споразумение и намерение със служителя и могат да бъдат компенсирани като безплатни дни със заплащане по време на или в края на периода на банката от време или с нормално заплащане на час
    • Извънредният труд се заплаща с +40% върху почасовата заплата при работа повече от 9 часа в един ден, повече от 38 часа за една седмица или с заявени допълнителни часове.
    • Извънредният труд се заплаща към допълнителните часове на същия ден.
    • Извънредният труд и броят на тези часове се приемат само когато това е поръчано от мениджъра или одобрено предварително. Съгласно норвежкото законодателство се прилагат определени ограничения за извънреден труд.
    • Изпитателен срок: 1,5 месеца
    • Настаняване - Настаняването все още не е уредено, но ще намерим подходящо настаняване. Цените са високи, тъй като това е град, но ще платите максимум 3000 NOK плюс Wifi и електричество. Всички допълнителни разходи поради по-високата цена ще бъдат покрити от хотела.
    • Храна -ще се предлага като едно безплатно хранене в ресторанта по време на работа. Друга храна, която се носи от работната кухня в къщата за настаняване, и хранителни стоки могат да се закупят от местния магазин.
    • Допълнително пенсионно плащане - OTP: +2% от вашата месечна брутна заплата се изчислява и изплаща на норвежкото правителство. Парите се съхраняват в контролирани от правителството и обезпечени финансови институции. Той ще бъде инвестиран в дялови фондове (фондов пазар) съгласно норвежките закони за заплатите и ще се съхранява там до навършване на 67 години, където увеличената стойност ще ви се изплаща като месечни допълнителни пенсионни плащания.
    • Униформа: под въпрос
    • Билети до Норвегия и план за пътуване - поемат се от кандидата, но можем да съдействаме със закупуване и приспадане от заплатa

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Кандидатствайте с cv или LinkedIn с ясно описан опит като сушист тук чрез бутона или на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.
Още в тази категория: « БАРМАНИ НОРВЕГИЯ

Кандидатствай

Този сайт използва бисквитки.