Обяви

Ел. техници

  • REF: ЕЛНО1
  • Държава: Норвегия
  • Позиция: Електротехници
  • Месторабота:

    Трондхайм и други

  • Тип заетост: Сезонна
Публикувана в Инсталации и Поддръжка

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за извършване на трудово посредническа дейност в чужбина и речни кораби 1767 предлага работа на ел. техници с опит, кратки и  дългосрочни договори според вашето представяне и предпочитания.

    • норвежки DSB- лиценз за работа като ел. техник - Ето връзката към страницата, където можете да видите информацията и да стигнете до формуляра за кандидатстване: https://www.dsb.no/lover/elektriske-anlegg-og -elektrisk-utstyr/artikler/work-as-electrician-or-electro-professional-in-norway/electro-professionals-abroad/permanent-electro/

    • да имате сходен опит като електротехник  поне 3 години.

    • добро владеене английски език.

    • Важно е да бъдете самостоятелен и ориентиран към качеството в работата.

  • Владеене на език
    • Английски Б1 ниво
  • Основни отговорности
    • работа по изграждане на инсталации

    • работа по разнообразни проекти на различни места

    • работа в екип, на базата на конкретен проект

    • спазване на стандартите за качество и времеви рамки

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Заплата - регулирана според новите разпоредби за електротехници в Норвегия,  - oсновна заплата: 280.00 норвежки крони на час.
    • Добавки от валиден DSB лиценз: 0 години 2% (4,7,-), 2 години 3% (7,-), 5 години 4% 8 (9,36,-), 8 години 5% (11,7, -), 11 години 6% (14,-)
    • Осигуровки - норвежки договор
    • Работни часове - 37 до 54 седмично
    • Работни дни седмично - 5 до 6
    • Отпуск - да
    • Настаняване - безплатно
    • Храна - в столовата - безплатна
    • Билети или транспорт до Норвегия - Възстановяване на сумата за полет до максимум 200 евро.
  • Необходими документи за кандидатстване
    • CV на английски или линкдин с ясно посочен опит като ел техник
    • DSB лиценз за ел техник
    • Препоръки от предишен работодател са плюс, но не задължителни