Обяви

Строители -дърводелци

  • REF: CCIS4
  • Държава: Исландия
  • Позиция: Строители-дърводелци
  • Месторабота:

    Рейкявик и район

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина 1767 предлага работа на строители на обекти и сглобяеми къщи в Исландия. Предлагаме работа на строители; дърводелци. БЕЗ КОМИСИОН. Работи се в Рейкявик и околностите, но през лятото има обекти и около други градчета. Там или се осигурява квартира или се пътува с осигурен транспорт като разходите по транспорта, храната и квартирата ги поема работодателят. Стартираща заплата е описана максимално ясно, но в момента кроната се стабилизира и заплащането малко повече. Посрещане на летището, ако пътувате със самолет.

Нашият партньор има успешна история в строителството на сглобяеми и други къщи и постройки в Исландия
ПРИТЕЖАНИЕТО НА АВТОМОБИЛ НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! БЪРЗ СТАРТ ПРИ КАНДИДАТСТВАНЕ! -NB1: При наличие на свидетелството за управление на подемна строителна техника стартовата заплата ще е по висока с 30,000 крони Компанията предлага дългосрочен договор с възможност за развитие.

    •  минимум 10 години предишен опит като строител - с познания като дърводелец кофражист,веранди,фасади и тераси.
    • сериозно отношение
    • умение за разчитане на чертежи

  • Владеене на език
    • Английски на минимум Б1 ниво
  • Основни отговорности
    • Сглобяване на къщи,кофражи,веранди,покривни конструкции,фасадни и покривни обшивки от ламарина
    • Работа с дървообработващи машини и ръчни електрически инструменти.
    • Работа със строителни разтвори,лепила,мазилки,цимент и подобни.
    • Техническа грамотност за четене на чертежи и указания.
    • Работа по интериор и екстериор
    • Работа в екип
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане -3900 евро бруто основна заплата, около 3000 нето, от 11 % месечно отгоре на базата на брой часове. Компанията предлага възможност за развитие и повишаване на заплата след доказване на умения и лоялно отношение.
    • Осигуровки - на исландски трудов договор
    • Работни часове -40 до 52 седмично или 208 месечно ( Относно работните часове, за тази заплата работниците трябва да изработят този брой часове – 208 за целият месец, ако се надхвърли този брой, след това се начислява допълнително заплащане)
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск
    • Осигурени униформи, работно облекло, екипировка и инструменти от всякакъв вид
    • Настаняване - 350 до 420 евро месечно, (65 000 - 67 000 крони месечно) по ваш избор може да си осигурите и самостоятелно такова
    • Транспорт до Исландия - поема се от кандидата.(С опция за авансово заплащане до 4 дни след пристигане по ваше желание и нужда)

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски  или профил, може и linkedin с ясно описан строителен опит

    • 2 предишни работодатели за контакт за препоръки и 2 препоръки

    • Диплома или сертификат, свързан със строителството или минимум 10 годишен сходен опит.

    • NB! При наличие на свидетелството за управление на подемна строителна техника стартовата заплата ще е по висока с 30,000 крони.

    • Свидетелство за съдимост

    • Свидетелството за управление на автомобил кат.Б,  ако има такова

Още в тази категория: « Електротехник