Обяви

TIG и MIG/MAG заварчик Нидерландия

  • REF: WELDNE1
  • Държава: Холандия
  • Позиция: TIG и MIG/MAG заварчик
  • Месторабота:

    различни градове

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудов посредническа дейност в чужбина 1767 предлага  работа на TIG и MIG/MAG заварчици в Нидерландия.

  • Изисквания за длъжността
    • Работен опит като TIG или MIG/MAG заварчик
    • Притежавате VCA или желаете да го придобиете
    • Шофьорска книжка
  • Владеене на език
    • Разбираем немски или английски език - А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Работа по зададен проект
    • Внимание в детайлите
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплата от 625,00 € до 650,00 € нетно на седмица старт

    • Осигуровки - колективни Нидерландски договори с ABU и NBBU за временно наети служители

    • Работни часове - 40 седмично, възможни допълнителни

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск

    • Настаняване - безплатно настаняване, по стандарти съобразени с нидерландското законодателство (SNF сертификат)

    • Инструменти
    • Храна - не е осигурена

    • Транспорт до Холандия - поема се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография с ясно описан опит като заварчик, по възможност на английски или немски със снимка паспортен формат
Още в тази категория: « Маг Заварчици Германия