Обяви

E-commerce Manager / Mениджър онлайн търговия

  • REF: ECM8
  • Държава: България
  • Позиция: E-commerce Manager / Mениджър онлайн търговия
  • Месторабота:

    Гюешево 83, София

  • Тип заетост: Сезонна
  • REF: ECM8

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение номер 2981 за извършване на трудово-посредническа дейност на територията на България предлага работна позиция като е-commerce manager Компанията е с дълга и стабилна история в електронната търговия. Предлагаме работа на кадри с немски или английски, две работни места към момента.

    • Опит в работата с онлайн плаформи за продажби /Amazon, eBay, eMAG и други/.

    • Съобразителност и внимание към детайлите.

    • Търговски-ориентирано мислене.

    • Инициативност и стремеж към развитие.
      Добра комуникация с екипа и прекият мениджмънт
      Сериозно отношение

  • Владеене на език
    • Английски или немски на минимум В1 ниво
  • Основни отговорности
    • Управляване и администриране на продуктовото предлагане в ресорната категория на маркетплейс платформи.

    • Следене ефективността на продуктовите обяви, качеството на съдържанието и клиентския интерес.

    • Анализиране на конкурентните оферти и прилага най-добрия подход спрямо тях.

    • Актуализиране ежедневно на цените и наличностите.

    • Участие в организирането на маркетингови кампании поне веднъж месечно.

    • Анализиране на продажбите и дава месечен отчет за успеваемостта на кампании, рентабилност на приходите и други индикатори за ефективност.

    • Спомагане за обезпечаване на необходимите стокови запаси съвместно с екипа по снабдяване.

    • Откриване на възможности за нови продукти и даване на предложения за развитие.

  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - на базата на опит и ниво на немски или английски

    • Осигуровки - на пълен договор

    • Работни часове - 40

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск

    • Бонусна система - Да, в зависимост от резултатите на проекта

    • Възможност за развитие - в зависимост от резултатите на проекта

    • Социални придобивки - Да, Multisport карта

    • Допълнително здравно осигуряване
  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография или линкдин профил
Още в тази категория: « Ecommerce специалист с немски