Обяви

Медицински сестри

  • REF: 16514022019MEDE
  • Държава: Германия
  • Позиция: медицински сестри
  • Месторабота:

    Северна Бавария

Публикувана в Здравеопазане

Търсим медицински сестри за работа в следните отделения: неврология, хирургия и спешно отделение на пълно работно време за клиники в Германия.

  • Изисквания за длъжността
    • Кандидата трябва да е дипломиран
    • Умение за работа в екип
    • Умение да се адаптира към друга култура
  • Владеене на език
    • Немски на минимум В1 ниво, по възможност на В2
  • Основни отговорности
    • Работа в екип
    • Работа на смени
    • Обгрижване на пациенти
    • Работа в съответните операционни
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане:  - Първоначална заплата без признаване няа дипломите 2200 € бруто на месец плюс надбавки, плюс 13-та заплата. След признаване от 2796,00 € плюс надбавки, плюс 13-та заплата. Или: 10.55 € / час заплата плюс 2, - € / час освобождаване от данъци и безплатно настаняване ореди приравняване на дипломите, при обща заетост до 35 часа / седмично приблизително 1,500, - € нетно заплащане на месец плюс безплатно настаняване. След успешно приравняване на дипломите се стартира на 11,58 € на час основна заплата и 4,50 € / ч освобождаване от данъци плюс безплатно настаняване. Предпоставка за признаване обаче е степента на Гьоте институт или TELC Deutsch B 2.
    • Осигуровки - да, на Немски договор

    • Работни часове - около 40 часа седмично
    • Работни дни седмично- 5 дни седмично
    • Отпуск - да, с натрупване
    • Настаняване - Апартаменти предназначени  за персонала, към 300,00 евро месечен наем или безплатно
    • Храна - не е осигурена, или в столова според типа клиника
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Немски със снимка паспортен формат
    • Дипломи, преведени на Немски с апостил - изискват се след проведено интервю