Обяви

СТРУГАР/ ФРЕЗИСТ

  • REF: 06082018ГЕСТР
  • Държава: Германия
  • Позиция: Оператор –настройчик на CNC фреза- / стругар, фрезист/

Предлагаме работа за Оператор –настройчик на CNC фреза- / стругар, фрезист/

    • Минимум 3 години предилен опит като Оператор –настройчик на CNC фреза- / стругар, фрезист/
    • Умение за внимание в детайлите
    • Работа в срок при заявка
    • Сериозно отношение
  • Владеене на език
    • Немски на А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Работа на струг фреза
    • Работа в екип
    • Настройване на струг / фреза
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Заплата нето- 1600 € на месец, или 12-13 евро бруто на час според разряда
    • Осигуровки - На немски договор
    • Работни часове - 37 седмично, допълнителните се изплащат по тарифа
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - Да
    • Настаняване - 100 евро месечен наем на стая, често пъти с втори човек, след като се установите, можете да си намерите самостоятелна квартира по ваш избор
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с точно описат опит като Оператор –настройчик на CNC фреза- / стругар, фрезист/ и снимка паспортен формат към нея
    • Сертификати и препоръки биха били от +, но не са здължителни