Обяви

професионални чистачи

  • REF: 21082018ГЕ1
  • Държава: Германия
  • Позиция: професионални чистачи
  • Месторабота:

    Във всички части на Германия, но предимно в:

    Dreieich
    Rudolstadt
    Munich
    Penzberg

Предлагаме работа за професионални чистачи, оператори лабораторно почистване на офиси, клиники, лаборатории и операционни зали в Германия. Отлично заплащане, възможност за растеж и развитие, изкарване на всички сертификати нужни за почистване в стерилна среда. Бърз резултат при кандидатстване.

    • За да изпълнят нашите високи стандарти за качество, преди да започнат своята нова роля, всички нови служители получават ориентирано обучение в нашия специално обучен център. Така че, ако мислите за промяна на кариерата, това може да е задачата за вас.
    • Всички служители на работодателя трябва да демонстрират надеждност и гъвкавост и очакваме да покажете изключителна степен на ангажираност и амбиция.
    • Работодателят се ангажира с професионалното и личностно развитие на своя персонал. Готов е да Ви подкрепи с редовни възможности за обучение и постоянно професионално развитие, така че вашите знания и опит винаги да са актуални.
    • Всички обекти функционират като в среда за непушачи,работи се в затворени, стерилни помещения, причина която не бива да се превръща в пречка за вас.
    • Свидетелство за управление на МПС (категория Б).
    • Немски на минимум А2 ниво е задължителен, за предпочитане Б1
  • Основни отговорности
    • Почистване на лаборатории
    • Почистване на операционни зали
    • Почистване на обекти на специален режим
    • Почистване на фамрацевтични производствени цехове и лаборатории
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - от 11 до 33 евро на час бруто. ВАЖНО!!! Растежа на заплатата се определя и развива, чрез иазкарване и защитаване на степента/ разряда, чрез съответните сертификати и  квалификации по немското утвърдено законодателство
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 40 седмично, възможност за допълнителни часове, след първият месец, допълнителните часове зависят от вашето представяне
    • Работни дни седмично - 5 дни, възможност за оше една смяна, според вашият избор и представяне
    • Отпуск - 24 дни платен годишен отпуск
    • Настаняване - около 300 евро на месец
    • Храна - не винаги е осигурена, зависи от обекта и проекта
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Подробна биография на немски език със снимка паспортен формат