Обяви

оператори ЦПУ/CNC машини

  • REF: ХУ4
  • Държава: Германия
  • Позиция: оператори ЦПУ/CNC машини
  • Месторабота:

    различни места в Германия

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: ХУ4

Предлагаме работа за CNC оператори в Германия, основно в район Бавария, Хамбург и Баден Вюртенберг, но и в други райони. Услугите ни са БЕЗ КОМИСИОН към Вас, търсещите работа под каквато и да е форма! Работата е на няколко вида CNC машини с контролери Okuma, Siemens или Fanuc в масово производство, според опита ви.

  • Изисквания за длъжността
    •  Завършено  техническо образование

    • Опит

    • Мотивация за работа

    • Умение за работа както самостоятелно, така и в екип

    • Heidenhain и Siemens, изисквани усъвършенствани умения за програмиране са също от плюс
  • Владеене на език
    • Немски: поне 2,5, А2, работно ниво
  • Основни отговорности
    • Работа на няколко CNC машини с контролери Okuma, Siemens или Fanuc в масово производство
    • Програмиране и производство
    • Автоматизация на работа
    • Оборудване на машината със съответните части
    • Извършване на смяна на инструмента или корекция на обработващи машини
    • Управление на качеството - документация според спецификациите
    • Изпитване на материал и празнини
    • Почистване на машината и околната среда (безопасност, ред, чистота)
    • Поддръжка на машината съгласно плана за поддръжка
    • Измерване на производствените части с помощта на измервателни уреди, висотомери, шублери и 3-D измервателни машини (диапазон на отклонение от 1 μm до 1000 μm)
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли

    Според типа ЦПУ машина

    • Заплащане - 2350 евро, на 168 часа/месец 22 дни в месеца, около 2490 € на месец нето, в зависимост от данъчна категория, възможни допълнителни бонуси. Работи се на 3 смени. Ако сте трета смяна заплащането е 11,89 € бруто / час + 40 € нето добавки на ден, CNC оператор на машини с умения за програмиране:
    • Ако работите на Heidenhain и Siemens, основната заплата е около 2200 € без добавките, които варират според града на месторабота, ако работата е с машини  ЦПУ с Heidenhain и Siemens
    • На 3-пластова машина,  основната заплата е10,72 € бруто / час + 50 € нето дневни

    • Осигуровки -на немски трудов договор, с пенсионни и здравни осигуровки по немското законодателство
    • Работни часове - 42 седмично; възможни допълнителни; Извънредните часове се заплащат с 25 % надбавка
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - да, с натрупване според типа договор
    • Настаняване - 400-450 евро месечно
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети или транспорт до Германия - не са осигурени
    • Офертата е БЕЗ КОМИСИОН
  • Необходими документи за кандидатстване
    •  Биография на немски език, с ясно описан опит като оператори ЦПУ/CNC машини, със снимка паспортен формат прикачена към нея. При затруднения с изготвянето на сивито, можете да се обърнете към нас
    • Сертификати или дипломи за ЦПУ/CNC профил са от много голям плюс, както и препоръки