Обяви

Оператори на заваръчни роботи

  • REF: РОБОГ1
  • Държава: Германия
  • Позиция: оператори на заваръчни роботи
  • Месторабота:

    Бавария, Лайпциг и други райони

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение номер 1767 за трудово посредничество в чужбина предлага работа на оператори на заваръчни роботи в Германия на немски договор. БЕЗ КОМИСИОН.

  • Изисквания за длъжността
    • минимум 8 месеца предишен опит
    • внимание в детайлите
    • умение за работа с чертеж
    • умение да се засичат производствени грешки
  • Владеене на език
    • немски на минимум А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Четене на технически чертежи
    •  Преглед на документите, свързани с поръчката
    • Заваръчен комплекс от дебели и тънки метални компоненти според чертежа
    • Поставяне и затягане на заготовки в инструменти и техните съоръжения
    • Мониторинг на производствения процес.
    • Независимо адаптиране и оборудване на роботизирани системи за заваряване, т.е.производствен капацитет.
    • Прилагане на тестови процеси и последващи корекции
    • Идентифициране на грешки и обработка на доклади за грешки.
    • Осигуряване на качеството на произвежданите части чрез контрол на размерите.
    • Извършване на работи по поддръжката
    • Работа в съответствие с производствения и тестовия план
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - от 2350 евро нето нагоре месечно, според вашата осигурителна категория. Бонуси и авансови плащания. Възможност за преоценяване на заплатата на базата на вашето представяне.
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 42 седмично. Допълнителни часове се плащат на още 25% отгоре на часовата ставка
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - Да, платен, с натрупване - до 25 дни годишно
    • Настаняване - около 400 евро на месец
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети или транспорт до Германия - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване

    Биография на немски с ясно обозначен опит, съотвтстващ на позицията и снимка паспортен формат