Обяви

БАРМАНИ НОРВЕГИЯ

  • REF: BARNO1
  • Държава: Норвегия
  • Позиция: БАРМАНИ НОРВЕГИЯ
  • Месторабота:

    Различни локации

  • Тип заетост: Сезонна

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за извършване на трудово-посредническа дейност извън страната 1767 предлага работа за бармани и сервитьори в курорт в Норвегия, обслужване по меню.
Работен период: от сега- до края на зимен сезон.

  • Изисквания за длъжността
    • ЕС гражданство или разрешително за работа в ЕС
    • Добър английски език, всяко друго езиково умение е голям плюс
    • Предишен свързан / подобен трудов опит поне за 3 години.
    • NB! Можем да бъдем полезни само на кандидати с гражданство / паспорт на ЕС или с уреден ЕС статут!
    • Готовност за бързо заминаване.
  • Владеене на език
    • Английски на Б1 ниво
  • Основни отговорности
    • Обслужване на свободна консумация
    • Сервиране на напитки
    • Подготовка на обекта за функиции и пр.
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане -Часова брутна заплата 204 норвежки крони / час + възможност за печелене на екстри в допълнение към това.

    • Осигуровки - Да, на трудов договор

    • Работни часове - 154 месечно гарантирани

    • Работни дни седмично - Да

    • Отпуск - часове с натрупване

    • Настаняване - около 3500 крони месечно

    • Храна - по време на смяна според тип пакет

    • Самолетни билети - единственият ви разход

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски или норвежки със снимка паспортен формат, или линкд ин профил на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.