Обяви

CNC/ЦПУ оператори

  • REF: 0210ЦПУАВ1
  • Държава: Австрия
  • Позиция: CNC/ ЦПУ стругари и CNC/ЦПУ фрезисти.
  • Месторабота:

    Различни градове в Австрия

Предлагаме работа за CNC/ ЦПУ стругари и CNC/ЦПУ фрезисти, които могат да програмират самостоятелно и могат да бъдат наети за производството на продукти и компоненти.Офертата е БЕЗ КОМИСИОН ПОД КАКВАТО И ДА Е ФОРМА.

  • Изисквания за длъжността
    • За предпочитане кадри преминали обучение
    • Набираме кандидати с или без умения за програмиране
    • Минимум 18 месечен опит
  • Владеене на език
    • Немски на минимум А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Всички функции съответно с или без програмиране, според вашите компетенции на двата типа CNC/ЦПУ оператори в сферата на металообработването.
    • Работа в срок
    • Внимание в детайлите на поръчките
    • Работа по стандарт
    • Спазване на инструкциите и нормите за безопасност
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Обучените и опитни кадри печелят 12.78 евро на час плюс 26.40 за дневни разходи. Един добре обучен кадър може да получава € 2500.00 нето на месец плюс евентуално извънреден труд. CNC/ЦПУ оператори с опит, но без умения за програмиране.обикновено получават 11,36 плюс 26,40 за дневни разходи, тъй като обикновено реално нямат обучение в металургичния производствен сектор.
    • Осигуровки - на Австрийски договор
    • Работни часове - 38 седмично, възможни допълнителни часове, които се изплащат
    • Работни дни седмично- 5
    • Отпуск - Да, стандартен
    • Настаняване - плаща се от дневните, но работодателя съдейства и с намиране на квартира
    • Храна - плаща се от дневните набавки, 26,40 евро на ден
    • Самолетни билети или транспорт - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с точно и ясно описан опит като ЦПУ оператори; CNC/ ЦПУ стругари или CNC/ЦПУ фрезисти със снимка паспортен формат
    • Сертификати или препоръки биха били от голям плюс, включително при формиране на заплатата, но не са задължителни