Обяви

Строители на сглобяеми къщи

  • REF: ICE1
  • Държава: Исландия
  • Позиция: Строители на сглобяеми къщи
  • Месторабота:

    Различни райони, предимно Рейкявик

  • Тип заетост: Целогодишна
  • REF: ICE1

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина 1767 предлага работа на строители на сглобяеми къщи в Исландия. Предлагаме работа на строители; дърводелци; кофражисти; стоманени конструктори; водопроводчици. БЕЗ КОМИСИОН. През зимният период се работи предимно в Рейкявик и околностите, но през лятото има обекти и около други градчета. Там или се осигурява квартира или се пътува с осигурен транспорт като разходите по транспорта, храната и квартирата ги поема работодателят. Стартираща заплата е описана максимално ясно, но в момента кроната се стабилизира и заплащането малко повече. Посрещане на летището, ако пътувате със самолет. Гарантирано развитие, договаряне на по-висока ставка на базата на опит.

Нашият партньор има успешна история в строителството на сглобяеми къщи в Исландия
ПРИТЕЖАНИЕТО НА АВТОМОБИЛ НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! БЪРЗ СТАРТ ПРИ КАНДИДАТСТВАНЕ!

    • минимум 2 години предишен опит като строители, дърводелци; кофражисти, стоманени конструктори или водопроводчици
    • сериозно отношение
    • готовност за бърз старт
  • Владеене на език
    • Английски на минимум А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Сглобяване на къщи
    • Работа по интериор и екстериор
    • Работа в екип
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане -3400 евро бруто основна заплата, около 2600-2720 нето, от 11 % месечно отгоре на базата на брой часове
    • Осигуровки - на исландски трудов договор
    • Работни часове -40 до 52 седмично или 208 месечно ( Относно работните часове, за тази заплата работниците трябва да изработят този брой часове – 208 за целият месец, ако се надхвърли този брой, след това се начислява допълнително заплащане)
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск
    • Осигурени униформи, работно облекло, екипировка и инструменти от всякакъв вид
    • Настаняване - 350 до 420 евро месечно
    • Транспорт до Исландия - поема се от кандидата (С опция за авансово заплащане до 4 дни след пристигане по ваше желание и нужда)

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография по възможност на английски с ясно описан строителен опит
    • 2 предишни работодатели за контакт за препоръки или 2  препоръки
    • Диплома или сертификат, свързан със строителството или минимум 5 годишен сходен оопит
    • Свидетслвтво за съдимост