Обяви

Доставчици на пакети

  • REF: AMDE1
  • Държава: Германия
  • Позиция: Доставчици на пакети
  • Месторабота:

    Rostock und Bad Oldesloe

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина номер 1767 предлага работа за мъже и жени като доставчици на пакети за Амазон. Не се изисква немски, може да се започне веднага.
Работата в депото започва около 9 часа, чантите с пратките са готови и за 10 мин. се качват в автомобила. Взема се скенера, който е лесен за работа и се тръгва по адресите. Работната смяна е 8 часа. Работните смени са от 9 часа до 19.00 часа, в зависимост кога започват.
Здравни и социални осигуровки.
Пристигане в офиса от Понеделник до Събота. Ако пристигате в неделя ще трябва да стигате до квартирата сами, като там ще има човек, който ще ви даде ключ.
Заплатите се изплащат на 15-то число за предходния месец.
Работи се 6-дневна седмица, но не е проблем и да се уговорят за втори почивен ден, ако е необходим за работника. БЕЗ КОМИСИОН.

  • Изисквания за длъжността
    • шофьорска книжка
    • опит като доставчик 6 месеца
  • Владеене на език
    • не се изисква
  • Основни отговорности
    • сортиране и доставяне на пратки
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане -  от 1900 нетно на месец според осигурителна категория, или основна заплата: 2600 бруто, нето към 1900 евро това е за договор, който е за 192 часа. Тук няма нетни добавки. Тук няма часова база, т.е. ако има повече часове това е заплатата, така че трябва да се успява в рамките на 8 часа с доставките.
    • Осигуровки - на немски договор
    • Заплатите се изплащат на 15-то число за предходния месец.
    • Работи се 6-дневна седмица, но не е проблем и да се уговори втори почивен ден, ако е необходим
    • Работни часове на седмица: 48
    • Работна седмица: Понеделник - Събота
    • Смени: 8 часови смени
    • Наем за квартирата: 300-400 евро, ако искате можете да си осигурите такава сами
    • Вид на стаята (единична, двойна)
    • По ваш избор може да работите и на почасов договор, пак на пълно работно време, 13 евро на час, като тук ако работите повече от 8 часа може да получавате нетни добавки от 10 евро на час.
    • Обърнете внимание, че ако работите например 7 часа, ще се плаща за 7 часа, ако работи 10 часа ще ви се плаща за 10 часа. Така че в този случай заплащането варира.
    • След нетната заплата се удържа квартирата! Например 1900 нето от там 300 евро квартира, чисто 1600 евро.
    • Транспорт до Германия - разход на кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на български и чиста шофьорска книжка