Обяви

Ecommerce специалист с немски

  • REF: ECDE1
  • Държава: България
  • Позиция: Ecommerce специалист с немски
  • Месторабота:

    Гюешево 83, София

Ай Би Ай Ко ЕООД с безсрочно удостоверение № 2981 от 09.03.2020 за извършване на посредническа дейност на територията на Република България предлага работа като ecommerce специалист с немски за утвърдена в международната търговия фирма в София. Бърз старт, ясни условия, гарантирана коректност.

    • Професионален опит в управлението на електронни магазини и експертиза в електронната търговия
    • Знания в областта на онлайн маркетинг, включително платени реклами, социални медии, SEO и имейл маркетинг
    • Техническа грамотност и опит с платформи за електронна търговия
    • Аналитични умения и способността да извличате ценна информация от данни
    • Отлични комуникационни умения и възможност за ефективна работа в екип
    • Инициативност, креативност и стремеж за постигане на резултати.
  • Владеене на език
    • Отлично владеене на немски език
  • Основни отговорности
    • 1.Управление на електронния магазин:
      - Разработване и поддръжка на онлайн магазин с използване на платформата за електронна търговия.
      -Конфигуриране и оптимизиране на функционалностите на магазина с цел повишаването на ефективността и обемите, включително управление на инвентар, ценова политика, оптимизиране на CVR;
      -Осигуряване на безпроблемно функциониране на платформата и работа с нашите технически партньори;
      -Предлагане на технически решения с цел оптимизиране на оперативните процеси и повишаване на ефективността на бизнеса.

    • 2. Маркетингови дейности:
      -Планиране и обсъждане на онлаий маркетингови кампании с вътрешния екип и външни партньори, включително социални медии, платени реклами, имейл маркетинг и SEO оптимизация;
      -Анализиране на данни и извличане на резултати от маркетинговите кампании, с цел увеличаване на трафика и продажбите;
      -Изготвяне на отчети и анализи за представяне на резултатите от маркетинговите усилия и предлагане на препоръки за оптимизация.
    • 3. Анализ и развитие:
      -Следене на тенденциите в ecommerce и пазара;
      -Предлагане на иновативни и стратегически идеи за развитие на бизнеса;
      - Анализиране на конкуренцията и идентифициране на възможности за подобрение и растеж.
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Възможност да станете част от утвърдена компания на Българския пазар
    • Работа с богато портфолио от запазени марки, лидери на местния и международния пазар
    • Професионална и стимулираща работна среда
    • Конкурентно възнаграждение и социален пакет; ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване
    • Обучение и развитие;
    • Комфортни условия на работа.

  • Необходими документи за кандидатстване

    НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:

    • Биография с опит съответстващ на изискванията със снимка паспортен формат или linkedin на: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

     Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.