Обяви

Инженер метални конструкции - Франция

  • REF: VBFR1
  • Държава: Франция
  • Позиция: Инженер
  • Тип заетост: Сезонна
Публикувана в Инсталации и Поддръжка

Ай Би Ай Ко ЕООД с удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина и речни кораби номер 1767 предлага работа на инженер метални конструкции / супервайзър във Франция БЕЗ КОМИСИОН и скрити такси! Компанията е с дълга история в сектор тежка промишленост и обслужва множество обекти в ЕС.

  • Изисквания за длъжността
    • Техническо образование

    • Опит в монтирането на метални тръби и конструкции

    • Умеене за разчитане на чертежи
  • Владеене на език
    • Добър английски или френски
  • Основни отговорности
    • Следене на работата на бригадата
    • Участие в монтажните процеси
    • Комуникация с преките началници и мениджмънта при нужда
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - часова ставка, подлежи на уточнение според вашият опит,  но не по-малка от 14 евро на час
    • Осигуровки - на пълна заплата, на български трудов договор - А1
    • Работни часове - 40 - 45 седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - след 4 месеца
    • Настаняване - безплатно, осигурено от работодателя
    • Самолетни билети или транспорт - осигурено от работодателят

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография или linkedin профил