Обяви

Работници производство на батерии

  • REF: MFHU1
  • Държава: Германия
  • Позиция: Работници производство на батерии
  • Месторабота:

    Nördlingen

Ай Би Ай Ко е удостоверение за трудово посредническа дейност в чужбина номер1767 предлага работа на работници в производството на батерии в завод в Германия. БЕЗ КОМИСИОН И СКРИТИ ТАКСИ КЪМ НАС под никаква форма.

Месторабота Nördlingen / Germany; Постоянна работа; Пълно работно време.

    • Технически познания свързани с дейността - опит като шлосер, стругар, техник електроника или машинен оператор е от голям плюс
    • Готовност за работа в екип
    • Европейски паспорт или разрешително за работа в Германия
  • Владеене на език
    • Немски А2 ниво
  • Основни отговорности
    • Зареждане и обслужване на машините в производството на микробатерии
    • Управление и настройка на сложни намотъчни машини
    • Пълно наблюдение на производствения процес
    • Откриване и отстраняване на неизправности
    • Редовни визуални и качествени проверки
    • Създаване и поддържане на техническа документация
    • Подмяна на износващи се части
    • Спазване на производствените стандарти
    • Докладване на ръководителя при проблеми
    • Работа в чисти помещения със строги хигиенни изисквания
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Основно брутно заплащане на час: 14,21 €

    • Немски трудов договор с добър осигурителен пакет
    • Нетни добавки /седмица (пътуване от и до квартирата):
      97,00 € през първите четири седмици
      139,00 € след петата седмица

    • Нетно/работен ден (добавка за нощувка): 20,00 €

    • Настаняване - около 500-600 евро месечен наем, по ваше желание можем да съдействаме за изгодна квартира

    • Общо нетно на месец при 168 часа (22 работни дни), данъчна категория 1:
      2.500,00 € месечно през първите четири седмици
      2.700,00 € месечно след петата седмица

    • Бонуси:
      Бонусите се изплащат на 15-ти число следващия месец. 25 € след три месеца работа
      200 € за привличане на нов служител (след четири седмици работа)
      Застраховка от първия работен ден

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Кандидатствайте с ясно написана биография (по възможност на немски) на немски, английски или български или профил
Още в тази категория: « TIG и MIG/MAG заварчик Нидерландия