Обяви

Строители Белгия

  • REF: 12622012018BE
  • Държава: Белгия
  • Позиция: строители за работа в различни обекти в белгия

    Белгия - работа на проект, така че може да бъдете и в мобилна група

  • Тип заетост: Сезонна

Търсим строители за работа в Белгия на кратки договори следните категории: бояджии, зидари, работници по покривите, електротехник, водопроводчици, шофьори, (специалисти по парно отопление)
Нуждаем се от кофражисти и майстори на покрив

    • Предишен опит в някоя от изброените по-горе категории строители
    • Умениие за работа в екип
    • Старание за качествена работа
    • Говорим Английски или Френски е предимство, но не задължителен, на трима души се иска един с говорим владеене на език
  • Основни отговорности
    • Работа на проект
    • Спазване на нормите на трудова безопаснот
    • Добра комуникация с колегите
    • Етика и качествено изпълнение на задачите
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - от 8 евро нето нагоре според опита ви, за ел. техниците и водопроводчиците от 9 евро на час, нето, работници на покрив от 10 евро на час нето, възможни бонуси
    • Осигуровки - Да, според типа договор
    • Работни часове - между 40 и 60 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5 дни седмично
    • Отпуск - начисляват се дни и се добавят след изпълнение на проекта, тъй като договорите са с дължина до 4 месеца
    • Настаняване - около 350 евро на нает апартамент, с включени консумативи, апартаментите са малки - до 50 квадрата
    • Храна - не гарантираме , че винаги ще е осигурена, зависи от проекта
    • Самолетни билети - транспорта е единствения ви разход, както и джобни до първа заплата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Английски с добре описан опит технически опит и снимка паспортен формат към нея
    • Препоръки, ако има такива
    • Дипломи, ако има такива