Обяви

Медицински сестри

  • REF: 14606022019
  • Държава: Германия
  • Позиция: медицински сестри
  • Месторабота:

    Бавария, близо до Немско Швейцарската граница

Публикувана в Здравеопазане

Търим медициснки сестри със следните профили: неврология, хирургия, спешен кабинет и педиатрия, гарантираме бърз резултат

За всички медицински позиции можем да съдействаме на граждани на страни извън ЕС, особено от Черна гора, Украйна, Колумбия, Филипините, Македония, Турция. Имаме голям интерес към кадри от Словакия, Италия.

  • Изисквания за длъжността
    • Дипломи
    • Желания за целогодишен договор
    • Минимум В1 ниво по Немски, но е препоръчително В2, предвивд естеството на работата
  • Основни отговорности
    • Работа в екип
    • Покриване на смените
    • Точност и старание
    • Дисциплина
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - За неврология, хирургия и спешен кабинет на пълен работен ден първоначална заплата без признаване 2200 € бруто на месец плюс надбавки плюс 13-та заплата. С признаване от 2796,00 € плюс надбавки, плюс 13-та заплата
      За медицинска сестра в педиатрия за първоначална заплата без признаване от 2250,00e плюс бонус, плюс 13-та заплата
      За общо практикуващи мед сестри заплатата в държавни здравни заведения е без признаване на професия от 1900 евро бруто плюс надбавки, с професионално признание от 2500 евро бруто плюс надбавки.
    • Осигуровки - здравни и социални
    • Работни часове - стандартно работно време
    • Работни дни седмично - пет дни едмично
    • Отпуск - по регламент
    • Настаняване - съдействаме с настаняване около 200 до 300 евро наем на месец
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Немски език с ведра снимка паспортен формат към нея
    • Дипломи преведени на Немски с апостил