Обяви

Рецепционистка / сервитьорка

  • REF: 140320194HO
  • Държава: Норвегия
  • Позиция: рецепционистка / сертвитьорка
  • Месторабота:
    • близо до Берген
  • Тип заетост: Сезонна

Търсим рецепционистка-сервитьорка,работа на гъвкави смени, която говори добре Скандинавски език. Хотелът се намира на 45 минути от град Берген.
Работа в ресторант с а-ла-карт, фиксирани и банкетни менюта. Лицето може да действа и като главен сервитьор, ако квалификацията е добра. Необходими са нормални компютърни умения, за да се научи бързо на офис програмата / системата за резервации. Гъвкавостта и високото обслужване са необходими.
РАБОТЕН ПЕРИОД: 03.04. или 01.05. - 30.09.2020 г.
ОЧАКВАМЕ: Опитен сервитьор или сервитьорка, който е гъвкав да работи на рецепция и ресторанти. Необходими са добри езикови познания по някой скандинавски език (Норвежки, Шведски или Датски). Добрият кандидат е с опит.

    • Опит като сервитоьрка и рецепционистка, или поне опит с хотелски софтуеър
    • Желание за работа на смени и в двата отдела
    • Дисциплина и отношение към работата
  • Владеене на език
    • Добър Английски
    • Добър Скандинавски език - Шведски, Норвежки, или Датски
  • Основни отговорности
    • Работа и в двата отдела
    • Добра комуникцаия с гостите, и с екипа, и с мениджмънта
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Месечна заплата 25 463 NOK (нетна 21 685 NOK - около 2280 EUR след приспадане на данък върху дохода в Норвегия), включително компенсация за почивка. Има няколко допълнителни плащания като бонуси към заплатата!
    • Стандартно работно време е 162 часа на месец, гарантирано на служителя.
    • Наема е към  е 3000 НОК - около EUR315 / месец).
    • Храна-  в хотела за 29,40 NOK - около 3 EUR - на работна смяна при всяко хранене
    • Консултиране и подпомагане на всички официални регистрации, от наша страна, включително норвежкия UDI.
    • Съдействаме и със самолетен билет и пътен план
  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Английски, или някой Скандианвски език, без Финландски, с точно описан подходящ за позицията опит и снимка паспортен формат към нея.
    • Препоръка от предишен работодател.