Обяви

Социални асистенти и санитари

  • REF: 180520181ГЕ
  • Държава: Германия
  • Позиция: Социални асистенти и санитари
  • Месторабота:

    Нюрнберг район

Клиниката е стар сантаториум/ дом с 93 места, включващи разнообразни краткосрочни грижи. Сградата е разделена на три жилищни зони, които се различават по цвят. Това прави ориентацията по-лесна за всички. Къщата е без бариери, а асансьорът свързва различните етажи, така че жителите имат възможност да стигнат до двора и атриумната зала

Като частен имот, статура е признат от всички медицински и здравноосигурителни органи, както и от социалните служби. Работодателя се ангажира с поддържане на качество и стандарт, които отговарят и надьвърлят законовите изисквания. Работодателя квалифицира свояперсонал в раззноонбразни профили чрез вътрешни и външни курсове за обучение.

Инфраструктура до обекта

В непосредствена близост има спирка на Kahlgrundbahn, която минава от Hanau Hauptbahnhof през Alzenau до Schöllkrippen. Жп гарата на Kahl е само на 10 минути пеша. На пешеходно разстояние оттам има аптека, магазин за хранителни стоки и фризьорски салон. В непосредствена близост до къщата има уютно бистро.

В община Kahl ще откриете многобройни специализирани магазини, ресторанти и кафенета, както и почти всички възможни доставчици на услуги като лекари, адвокати, пощи, банки и др.

Тестовете за квалификация, език и преквалификация се извършват в Нюрнберг !!!

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 25 годишни кадри
    • Минимум 1 година опит като социален асистент
  • Владеене на език
    • Минимум Б1 ниво по Немски
  • Основни отговорности
    • Обгрижване на възрастните пациенти
    • Покупки и даване на леарства
    •  Проверка на кръвно и викане на специализирана помощ при нужда
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Брутната заплата е 12.50 евро на час основна ставка до признаването. След признаването брутното увеличение се преизчислява на по-висока заплата
    • Осигуровки - Да, на Немски договор
    • Работни часове - 40 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5 дни седмично
    • Отпуск -Да, с натрупване
    • Настаняване - Безплатно, в последствие можем да потърсим и индивидуална квартира
    • Храна - безплатна
    • Самолетни билети - купва ги кандидата, но работодателя изплаща билета при пристигане
    • БЕЗ КОМИСИОН

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на несмки език с уместен опит и снимка паспортен формат