Обяви

бояджии / лакировачи

  • REF: 02082018БОГЕ
  • Държава: Германия
  • Позиция: бояджии
  • Месторабота:

    Саксония, регион Döbeln, Mittweida

Бояджии. Подготовка на повърхността чрез шлифоване, пълнене, почистване и маскиране, боядисване на машини (мотори, генератори и др.) Чрез различни бояджийски процеси/технологии, мониторинг на процеса на сушене и втвърдяване, готовност за работа на смени.

  • Изисквания за длъжността
    • Минимум 2г. професионален опит като бояджия
    • Умение за внимание в детайлите
    • Отговорно отношение
  • Владеене на език
    • Немски на поне А2 ниво - разбиране на работни инструкции
  • Основни отговорности
    • подготовка на повърхността чрез шлифоване
    • запълване
    • почистване
    • маскиране боядисване на машини (мотори, генератори и др.)
    • работа с различни бояджийски методи
    • мониторинг на процеса на сушене и втвърдяване
    •  работа на смени
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Нетна заплата от 1500 до 1700 евро, или 11 до 12 евро на час бруто според опита
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 40 седмично, допълнително заработените часове се заплащат
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - Да, с натрупване
    • Настаняване - 100 евро на месец на стая с един съквартирант (при желание можете да си намерите самостоятелна квартира на място, или да ви съдействаме като допълнителна услуга)
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с ясно описан опит като бояджия и снимка паспортен формат към нея
Още в тази категория: « Заварчици електромеханик »