Обяви

управител

  • REF: 20082018ГЕХОРЕКА1
  • Държава: Германия
  • Позиция: мениджър
  • Месторабота:

    Регион Хановер

Предлагаме работа за управител - мениджър на смени за работа в заведение тип между горме кафе и бразъри в Германия. Съдействаме и с намиране на квартира, здравна карта, регистрацията ще бъде поета на място, ако нямате осигурителен номер.  Заведението работи с почти изцяло висококласна кухня и продукти.

    • Образование - диплома, свързана с туризъм и ресторантьорство
    • Минимум година професионален управителски опит от хотел, кафе бар или ресторант
    • Шофьорска книжка- желателна, но не задължителна
  • Владеене на език
    • от В1 нагоре
  • Основни отговорности
    • Ръководене и координация на персонала.
    • Изработване на графиците за смяна.
    • Активно сътрудничество в обслужването, при нарсанала заетост на смяната.
    • Следене, предаване и приемане на заявки
    • Обучение на нови кадри при нужда
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - Добро заплащане,  уточнява се след провежда на интервщ и се определя на базата на протекло интервю, досегашен опит и квалификация
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - до 169 часа на месец, работно време от 14:30 местно време, до приключване на смяната. Кухнята работи до 22:00 часа, в Петък смяната започва от 13:00 часа
    • Работни дни седмично - 5, много рядко 6
    • Отпуск - 24 дни платен годишен отпуск
    • Настаняване - около 250 евро на месец
    • Храна - по време на смяна
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с точно описан мениджърски опит и снимка паспортен формат към нея
    • Диплома по туризъм и ресторантьорство преведена на немски
    • Препоръки на немски са от плюс