Обяви

работници печатница

  • REF: 20082018ФАГЕ2
  • Държава: Германия
  • Позиция: работница в печатница
  • Месторабота:

    Германия - различни градове

Предлагаме работа на работници в печатница за книги, вестници и предимно рекламни брошури.

    • Минимален предишен опит в печатна, или предпачатна подготовка
    • Сериозно отношение
    • Желателно е да притежавате автомобил с цел улеснена подвижност
    • Шофьорска книжка Б категория
  • Владеене на език
    • Немски на А2 ниво, или някакъв Полски, или Чешки
  • Основни отговорности
    • обработка на печат
    • предпечат
    • печат (поставяне на рекламни брошури)
    • рязане и разделяне на брошури
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • 8,91 € брутна почасова заплата. Доплащане: за нощна смяна 25%, Неделя 50%, Официални празници 100%Заплащане
    • Осигуровки - на немски договор
    • Работни часове - 40 седмично, понякога 140 на месец
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - 24 дни годишен отпуск
    • Настаняване - около 300 евро месечно
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с описан опит от печат и снимка паспортен формат