Обяви

техник на минибус

  • REF: 12102018АВАВ1
  • Държава: Австрия
  • Позиция: автотехник на минибусове
  • Месторабота:

    Различни градове в Австрия

Предлагаме работа за авто техник на минибусове в Австрия. Възможност за стартиране веднага. Австрийски трудов договор, бърз резултат при правилно кандидатсване.

    • Минимум 2 години опит като сервизен автотехник на бусове, или минибусове
    • Компентенции
    • Авто техническо образование е от плюс, но не решаващо.
    • Умение за работа в векип и самостоятелно
  • Владеене на език
    • Немски на минимум А2 работно ниво
  • Основни отговорности
    • Ремонт на бусове и минибуси
    • Изпълнение на поръчки в срок
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - 12,78 евро час, отделно дневни добавки в размер на 26,40 евро
    • Осигуровки - на Австрийски договор
    • Работни часове - 39 седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - да, стандартен по договор
    • Настаняване  - безплатно
    • Храна - поема се от дневните
    • Самолетни билети или транспорт до работодателя - вашият единствен разход

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на Немски с ясно описан опит като автотехник и снимка
    • Препоръки и дипломи преведени на немски са от плюс, но не задължителни