Обяви

ветеринарен лекар

  • REF: ГЕ131020181
  • Държава: Германия
  • Позиция: ветеринарен лекар
  • Месторабота:

    Хамбург

Предлагаме работна позиция  за ветеринарен лекар в Германия на немски трудов договор, без такси.

    • Минимум 5 години опит в малка животинска клиника (кучета, котки, зайци, морско свинче и др.)
    • Възможност за работа на гъвкави смени
    • Възможност за работа и през  уикенд, без нощни услуги
    • Шофьорската книжка не е задължителна
  • Владеене на език
    • Немски между А2 и Б1 ниво
  • Основни отговорности
    • Лечение и диагнозиране на домашни любимци и други животни
    • Работа на смени
    • Спазване на стандартите на работа
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - от 2500 евро нето на месец
    • Надбавки
    • Осигуровки - на немски договор - 6 месеца изпитателен срок
    • Работни часове - 40 седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - да около 25 дни платен годишен отпуск
    • Настаняване - осигурено, възможно доплащане, ще бъде осигурено в радиус до 4 км от мястото на клиниката
    • Храна - не винаги осигурена, но възможност за закупуване на такава от надбавките
    • Възстановяеми пътни до обект
    • Самолетни билети или транспорт до Хамбург - поема се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на немски с ясно описан ветеринарен опит
    • Дипломи на немски прведени от лицензирана агенция