Обяви

дърводелци

  • REF: 231018НО2СТ
  • Държава: Норвегия
  • Позиция: дърводелци
  • Месторабота:

    Северна Норвегия

Предлагаме работа за строители-дърводелци в Норвегия. Основните отговорности са работа както в и отвън обекта. Работодателя предлага дългосрочни проекти, започвайки СЕГА, продължителността на първия проект е до 31.12.2018 г. - с възможности за дълъг договор. Работната среда е в съответствие с HSE и условията за възнаграждения според Норвежките системи. Необходимите инструменти и униформи се предоставят от местния работодател.

  • Изисквания за длъжността
    •  Добрият кандидат за тази длъжност е за предпочитане дипломииран и сертифициран професионалист.

    • Има нужния опит като дърводелец най-малко четири години.

    • Кандидатът трябва да владее добре английски език.

    • Кандидатът да умее да работи самостоятелно, да умее да работи в екип, и да бъде съсредоточен върху качеството на изработката.

    • Сериозно отношение и поведение

  • Владеене на език
    • Добро говоримо владеене на английски език
  • Основни отговорности
    • работа в обекта
    • работа отвън обекта
    • работа по задание
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    •  Заплащане - в размер на NOK - Норвежки крони 210 бруто на  работен час.

    • Осигуровки - на договор

    • Работни часове - 154 месечно гарантирани, възможни допълнителни часове

    • Работни дни седмично - 5

    • Отпуск - с натрупване

    • Настаняване - се урежда от работодателя, но се заплаща от служителя, 4950 NOK / месец.

    • Храна - подлежи на уточнение

    • Транспорт до Норвегия - Разходите за транспорт до работното място ще бъдат покрити от служителя. Но когато пристигате с колата, цената за горивото за нея ще бъде компенсирано от страна на работодателя, затова трябва да пазите касовите бонове за гориво!

  • Необходими документи за кандидатстване
    •  CV на английски с ясно описан опит като дърводелец и снимка паспортен формат

    • След това ще получите въпросник с 5 въпроса в процеса на предварителното ни интервю, които ще попълнете.