Обяви

супервайзър камериерски отдел

  • REF: СУП102Д1
  • Държава: Ирландия
  • Позиция: супервайзър
  • Месторабота:

    област Кери

Предлагаме работа на супервайзър камериерски отдел в четиризвезден хотел в Ирландия. Работодател с тествана и гарантирана коректност. Ангажимента може да бъде сезонен до Ноември, или целогодишен по взаимен избор.

    • Минимум 2 години предишен опит като ОТК, отговорник камериерски отдел
    • Умение за сплотяване на екипа
    • Добри комуникационни умения
    • Умения за решаване на казуси
    • Обша компютърна грамотност
  • Владеене на език
    • Английски на минимум В1 ниво
  • Основни отговорности
    • Мониторинг на смените
    • Обучение на новите кадри
    • ОТК на смяната
    • Изготвяне на работните графици и заявките
    • Инвентаризация
    • Комуникация с мениджмънта и гостите при нужда
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане - от 14.00  евро бруто на час нагоре, според опита
    • Осигуровки - стандартен осигурителен пакет
    • Работни часове - 40 до 45 часа седмично
    • Работни дни седмично - 5
    • Отпуск - с натрупване, според типа договор и срок
    • Настаняване - до 55 евро седмичен наем с повечето консумативи, имаме готова квартира, можем да уредим наема да се уддържа от заплата.
    • Храна - до два пъти дневно и в почивните дни
    • Самолетни билети и транспорт до хотела - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Биография на английски език с ясно описан опит като супервайзър в минималния зададен срок и снимка паспортен формат
    • Препоръките са от голям плюс, но не са здължителни