Обяви

мебелисти

  • REF: 270219МЕБЕЛИОК1
  • Държава: Великобритания
  • Позиция: мебелисти
  • Месторабота:

    Брутън район

Предлагаме работни места за висококвалифицирани мебелисти, работа към креативен екип от професионалисти, които произвеждат най-добрите мебели по поръчка и могат да допренесат за обогатяване на фирменото портфолио. Това, от което се нуждае работодателят, са високо квалифицирани и опитни професионалисти, които да помогнат на компанията да расте с разширяващия се национален и международен бизнес. Предлага се добър стартов пакет и възможност за развитие.

    •  умения за изработване на цялостни мебелни решения от началото до края, както и умение за работа в екип на по-големи проекти.

    • умения да работите с  чертежи.

    • минимум 4 години опит в изготвянето на кабинета

    • добри организационни умения и способност  да работите в срокове

    • добра техническа подготовка в твърди и облицовъчни компоненти, заедно с добри умения за ръчна работа  и с машините, включително компетентно използване на шпиндел.

    • умение да работите с точни детайли и срокове

  • Владеене на език
    • Английски на А2 ниво
  • Основни отговорности
    • изработване на поръчките по зададен стандарт
    • работа в екип и самостоятелно, според заданието
    • комуникация с мениджмънта
    • сериозно отношение към детайлите и работата
  • Трудово възнаграждение и допълнителни детайли
    • Заплащане -£14.00 to £16.00 бруто на час
    • Осигуровки - Британски осигуровки и данъци
    • Работни часове - 40 до 45, възножни допълнителни при взаимен интерес и проекти
    • Работни дни седмично - 5, стандартни смени от 8:00 до 17:00
    • Отпуск - 28 дни годишен отпуск
    • Настаняване - около 80 лири седмично с някои консумативи
    • Храна - не е осигурена
    • Самолетни билети и транспорт до Великобритания - поемат се от кандидата

  • Необходими документи за кандидатстване
    • Cv на английски език с ясно посочен адекватен и достатъчен опит като производител на мебели и прикрепена към него снимка паспортен размер
    • Лично портфолио с ваши изработки (снимки)